אודות


אודות
שמי עופרי בס - קוסמטיקאית ומדקרת על-פי תורת הרפואה הסינית. 
לפי הרפואה הסינית, קל יותר לאבחן, כי אנחנו מנטרלים סיבות רבות ומתבוננים במצב באופן "יבש" - ובודקים מצב של חום, קור, יובש, לחות עודף או חסר, ומבררים היכן מורגש חוסר האיזון הגדול ביותר אצל המטופלים. לרוב אלה הם היסודות המשפיעים שעליהם מבוססת הרפואה הסינית כמו האדמה, האש או העץ, אבל לעיתים גם המים והמתכת. כלומר הכול! הטיפול האידיאלי הוא שילוב בין דיקור קוסמטי מבוסס רפואה סינית לבין תכשירים מנצחים! עם השנים נוכחתי לדעת אילו תכשירים עובדים ביתר יעילות ואילו פחות, ומהם התכשירים ההולמים כל אחת ואחד.

מבין כל האופציות בעולם הקוסמטיקה החלטתי לצמצם ולבחור את התכשירים המנצחים, וכך לאט לאט עם עזרתן הרבה של נשים (בעיקר) חכמות, כימאיות ומתחום הרפואה מהארץ ומהעולם פיתחנו את לילי קאי. כיום מתרכזת מגמת הטיפול באנטי אייג'ינג מצד אחד ובעור בעייתי מצד אחר. טיפול אנטי אייג'ינג מעניק פתרון טיפוח יעיל לכל הגילאים, לא למבוגרות בלבד. זוהי רפואת עור מונעת. כמו ברפואה הסינית, המבט שלי מתבסס על מניעה לפני הריפוי. שימוש נכון בתכשירים מתאימים, מודעות נכונה וסיגול דרך חיים בריאה יותר יעזרו לי ולמטופלת לשמור על עור פנים מהמם לעוד שנים רבות.

אני מבקשת להבהיר משהו - שואלים אותי כל הזמן על הדרך שבאמצעותה אני שומרת על עור פנים יפה. אנשים חושבים לפעמים שאני אוכלת רק אוכל סופר בריא וכל היום עושה מדיטציה. לצערי הגדול אני לא נקייה מחטאים קטנים רבים. אני אוהבת חופשות על חופים, אוהבת שמש, אוהבת לאכול הכול ולבלות. פשוט, מנגד אני עושה דברים טובים לעורי באדיקות. כאשר אני בשמש אני חובשת כובע יעיל(!) שמסתיר באמת את הפנים והצוואר ולא "בכאילו." אני מורחת מסנן קרינה, וכמובן שלא שוכחת את שגרת מריחות הבוקר והערב. זהו - לא שותה שייקים של מלפפונים כל היום (אף פעם לא טעמתי) ולא עושה יוגה מהבוקר עד הלילה. הלוואי! אבל אני מציאותית, זורמת בקצב המהיר של החיים, לא מתנצלת על כך, אוהבת את זה ובכל זאת רוצה להרגיש ולהיראות צעירה לנצח. 

אני שמחה מאוד להנגיש לכם את השיטה של לילי קאי ואת התכשירים. עד היום ניתן היה להשיג את ההתאמה המדויקת של המוצרים רק אצלי בקליניקה. מכיוון שאנחנו בנות מעטות והיממה מונה 24 שעות ולא יותר, נוצרו צפיפות רבה ועומס במרבית הזמן ולא היה לנו כלל פנאי לענות לטלפון. עכשיו פיתחנו שיטת אבחון בעזרת שאלונים, אפליקציה ממוחשבת שסורקת את הפנים, והפלא ופלא! בתוך זמן קצר מאוד לאחר שאני או מישהו מהצוות שלי חוקר לעומק את התשובות והפנים שלכם, ניתן להתאים אישית מוצרים מועילים, בעלי השפעה ויוצרי שינוי אשר יעזרו לכם לשמור על עור רענן לאורך שנים.

                                                             ofribasscosmetics.com