אנטי אייג׳ינג


Liquid gold

קומפלקס הבהרה ואיזון העור לגוון אחיד בצורה בונה התומכת בסיבי העור. מבוסס על תמציות צמחים וְוִיטמינים שמעודדים הבהרה וגוון עור אחיד באופן טבעי ובריא. בנוסף, הוא מכיל ארבוטין טבעי מתוּת לבן, אשר משמש מגן מנזקי שמש, מפיגמנטציה, מעודד את התנגודת הטבעית של העור, יוצר גוון אחיד ומבהיר כתמים קיימים. ניתן לשימוש ביום או בלילה.

קרא עוד

Angel Food

סרום הזנה ושיקום העור. סרום אשר מזין את העור בחומרי גלם איכותיים המאפשרים לו להיבנות מחדש בצורה אחידה, מעודנת ויפה.

קרא עוד

Vivid Serum

סרום המבוסס על שלושה מרכיבי מפתח רבי-עוצמה בעלי תכונות ריפוי ואנטי אייג'ינג דומיננטיות ביותר: תאי גזע של תפוחים ירוקים, מטרקסיל 3000 ורסרבטרול.

קרא עוד

Ninja Latte

סרום זה, כשמו כן הוא - לוחם אנטי אייג'ינג אמיתי! הוא פועל בשקט, ברוגע ומשיג תוצאות! סרום על בסיס רטינול ליפוזומלי מקופסל עדין ונספג בקלות ללא גירוי ועקצוץ של העור.

קרא עוד

AHA Fluid

סרום זה הוא מעיין הנעורים, המפרק את הדבק הבין-תאי ומציב את התאים כ״חיילים״ – מדקק את האזור העבה ומעבה את האזור הדק. החומצות הפעילות מסוגלות ״לשייף״ את העור, והתוצאה היא עור מעודן יותר, צעיר יותר, אחיד יותר בצבעו, ושינוי במרקם העור ההופך חיוני וחינני יותר. התכשיר מבוסס על חומצות של פירות, ומטרתו חידוש העור והמרצת הבנייה של סיבי קולגן ואלסטין חדשים.

קרא עוד

Light Effect

קרם לחות עשיר במרקם עדין ומאוורר אשר נספג בקלות בעור. מתאים ליום או ללילה, תלוי בסוג העור והעונה. לחות, אשר מצד אחד מעניקה לעור את המגע הקטיפתי וההזנה, ומצד אחר נספגת במהירות ומשאירה אותו ללא שאריות שומניות. עשיר בתמציות צמחים ייחודים כגון האדלווייס האלפיני, סופר פפטיד מטרקסיל סינט 6, אשר ממריץ את מטריצת העור ומחזק את פעולת המחסום האפידרמי ומסייע בהחלקת קמטוטים וקמטים.

קרא עוד

Morning Mist

קרם לחות אוורירי, קליל ומעודן אשר נספג בקלות בעור. קרם מדהים זה מסייע בהאטת קצב ההזדקנות של העור, מסלק רעלים ומגן על העור מפני קרינה אולטרה סגולית, אינפרה-אדומה, ו-UVA/UVB. מכיל פפטידים, תמציות צמחים אשר מעשירות את תאי העור ומותיר את העור נעים, חלק וזוהר.

קרא עוד

Popsicle SPF 30

מקדם הגנה בטכנולוגיה מתקדמת שנועדה להגן על העור מפעולת קרני השמש.

קרא עוד

Collagen Firm Plus Capsules

לאורך כל ימי חיינו אנו מחדשים את סיבי הקולגן בגופנו אך ככל שמתבגרים איכותו וכמותו פוחתת. הדללות קולגן מתבטאת בקמטים, צניחת עור, יובש של העור, צלוליט, עור דק, נשירת שיער וציפורניים חלשות. במחקרים הוכיחו שלקיחה פומית של תוסף קולגן פפטידי על בסיס יומיומי משפר את איכות העור ותומך בבריאות של כל רקמות החיבור.

קרא עוד