it’s a new dawn, it’s a new day

אודות

שמי עופרי בס אני קוסמטיקאית ומדקרת לפי הרפואה הסינית. אני מאבחנת ומטפלת בעור כבר מעל 15 שנה.
עם השנים פיתחתי שיטות אשר איפשרו לי לקרוא את עור המטופלת לפי התבוננות בלשון ומענה על מספר שאלות.
האידיאל הוא בשילוב בין הרפואה סינית וחומרים פעילים. כבר לפני זמן רב הרגשתי את הצורך בקוסמטיקה חכמה – קוסמטיקה שנולדה מהטבע, מבוססת צמחים סיניים ומערביים בשילוב עם חומרים פעילים וטכנולוגיה. למדע יש הרבה כוח ואפשרות להעצים את פעילות הטבע בתכשיר וכך נולדה לילי קאי.

עופרי בס תמונת פנים

קו התכשירים

לילי קאי מורכבת מטיפול פנימי וטיפול חיצוני. הטיפול הפנימי הוא בעיקר באמצעות פורמולות חליטות צמחים סיניים שמטרתם איזון הגוף מבפנים בעוד התכשירים החיצוניים מאפשרים שיקום והבראת העור מבחוץ.
כיום מרכז הקו הוא הטיפול בעור בוגר (אנטי אייג’ינג) מצד אחד ועור בעייתי מצד שני. טיפול בעור בוגר ומתבגר מאפשר פיתרון טיפוח יעיל לכל הגילאים. אנטי אייגינג הוא לא למבוגרות בלבד. זוהי רפואת עור מונעת. כמו ברפואה הסינית הראיה שלי מתבססת על מניעה לפני הריפוי. שימוש נכון בתכשירים מתאימים, מודעות נכונה וסיגול דרך חיים בריא יותר יעזור לי ולמטפלת לשמור את עור פניה מהמם לעוד הרבה שנים.

למה לילי קאי

התכשירים שלנו פעילים ונועדו להניע את העור לשינוי – לא רק להיות נעימים. לילי קאי חתמה על דגלה לרקוח תכשירים ומוצרים שהם פיוז’ן בין מזרח מערב, רפואה סינית עתיקה לבין חוד חנית הטכנולוגיה. כל מה שיש למדע לתרום לרפואת ואסטטיקת העור.
אנחנו אוהבים את הטבע ומה שהוא מסוגל לתת לנו לאיכות חיים ובריאות העור אבל נתמכים על ידי המדע שלא פחות חשוב כדי להפוך את התכשירים לפעילים וחדירים לשכבות העור. חשוב לנו שרוטינת הטיפוח שלך תהיה מאוזנת ומלאה כך שלא רק תחושי ותראי את איכות העור משתפרת במהרה אלה גם תהני מהתהליך.
השילוב בין חליטות התה הסיני שלנו- שנועדו לעורר תהליכים פנימיים לבין התכשירים הפעילים ונעימים הוא מנצח. אין לנו ספק שבזמן קצר מאוד של שימוש כבר תחושי בהבדל.

ההתחייבות שלנו

לילי קאי נולדה מתוך הצורך והאמונה שלא כולנו אותו דבר ולכל איש או אישה מגיעה התאמה אידיאלית לעורו נכון ברגע זה בחייו תחת שיקול רחב של מאפיינים הכוללים לייף סטייל, מזג אויר, מדינה בה הוא שוהה, גילו וכו. השאיפה שלנו היא להעניק לך את הערכה האידיאלית ביותר לעורך אשר תכלול טיפול כולל מהתחלה עד הסוף.
בוקר וערב, ניקוי ושיקום. המטרה שלנו היא שתוך זמן קצר של שימוש נכון בתכשירים .״משני מצב עור״ את תראי תוצאות אם תוך 7 יום את לא מרגישה שהעור שלך מתחיל תהליך משמעותי של ריפוי והחיאה או אינך מרוצה מהתכשירים את מוזמנת להחזיר לנו את הערכה או התכשירים גם ללא הקרטונית ונחזיר לך את מלוא כספך חזרה.
המחויבות שלנו כוללת תמיכה ומענה לכל שאלה או עינין שהעור שלך מציג בדרכו לאיזון. אני כאן בשבילך ויש איתי צוות שלם שמחויב שצרכייך יענו במלואם.

כמה אני צריכה להתאמץ?

אני רוצה להבהיר משהו – שואלים אותי כל הזמן על איך אני שומרת על עור פני כזה ואנשים חושבים לפעמים שאני אוכלת סופר בריא וכל היום עושה מדיטציה. לצערי הגדול אני לא נקיה מהנאות של החיים. אני אוהבת חופשות על חופים, אוהבת שמש, אוהבת לאכול הכל ואוהבת לבלות. פשוט מנגד אני עושה דברים טובים באדיקות לעורי . כאשר אני בשמש אני עם כובע טוב! שבאמת מסתיר את הפנים והצוואר ולא קצת ולא בכאילו.

אני עם מסנן קרינה. וכמובן שלא שוכחת את רוטינת מריחת הבוקר ורוטינת מריחת הערב. זהו – לא שותה שייקים מלפפונים כל היום (אף פיעם לא טעמתי) ולא יוגה מהבוקר עד הלילה. הלוואי! אבל אני ראלית , חיה בקצב מהיר של החיים, לא מתנצלת על זה , אוהבת את זה ובכל זאת רוצה להרגיש ולהראות צעירה לנצח. אני שמחה מאוד להנגיש את השיטה של לילי קאי ואת התכשירים אליכן .