עופרי בס תמונת פנים

עופרי בס שופכת אור על העור

אני נוהגת לחלק את עולם הקוסמטיקה לשתי קבוצות עיקריות: קלאסית וטבעית.
כל מתודה קוסמטית מובילה כיום, מנסה בכל דרך אפשרית לשלב ויטמין A בטיפוליהּ. ויטמין A הוא מרכיב סופר חיוני בעורנו המסייע במניעה ועיכוב של הזדקנות מוקדמת של התאים. לאחרונה נכנס לזירת הקוסמטיקה שחקן מפתח חשוב, ה – Bu Gu Zhi, המופק מזרעי צמח הבקטיוכול והוא פועל בגופנו בדיוק כמו ויטמין A. שכאמור כל כך חשוב לנו ליצירת תהליכי הבראה ומניעה של הזדקנות העור.
גיל המעבר (המתבטא בחוסר איזון בין היין ליאנג בגוף) הוא הזדמנות מצוינת להזין מחדש את עור הפנים שלנו ואף להגיע לתוצאות מרחיקות לכת בשמירה על חיוניותו, ויפה שעה אחת קודם.
התכשירים מתאימים לכל מי שחשוב לה עור הפנים והיא מעוניינת לשמור עליו עם הטוב ביותר שיצר הטבע ושיפרו במעבדה. הטבע יודע היטב מה הוא עושה ומאוד חשוב לנו שחומרי הגלם יהיו טבעיים אבל כדי שהתכשירים באמת יחדרו את שכבות העור חשוב לסנתז אותם לטכנולוגית ננו. כדי להעצים ולשפר את חומרי הגלם לייצור תכשירים טראנס דרמליים- כלומר שיחדרו את שכבות העור ויוכלו לעורר אותו לשינוי.
בקיץ אנחנו עומדים מול כמה אתגרים מצד אחד יש שמש חזקה והעור זקוק להגנה מצד שני אף אחד לא רוצה כמויות של תכשירים על הפנים בחום הארצישראלי. אז מה נכון לעשות? איך הכי נכון לי להגן על העור בשמש, בזמן חשיפה ואחריה? האם צריך להשתמש בלחות גם בחום? עד כמה קרם הגנה חשוב? אלה הן מספר שאלות שאני שומעת כל הזמן ממטופלות ומטופלים.
החורף זה זמן קסם לעור. זה הזמן לנהוג באדיקות עם טיפול נכון לשיפור עור הפנים! קר בחוץ , מבלים פחות בבריכה ובים ופחות נחשפים לשמש.
עופרי בס

רוצה להתייעץ? לא בטוחה איזה תכשיר הכי מתאים לך?
עני על השאלון, שלחי לי תמונות ואשמח לעזור לך.