מהי למעשה קוסמטיקה חכמה

טיפול דיקור סיני בעור הפנים
עופרי בס תמונת פנים

קוסמטיקה קלאסית

הקוסמטיקה "הקלאסית", היא אותה גישה מיושנת המבוססת אך ורק על תרכובות כימיות סינתטיות, אשר כל מטרתן היא להילחם בתאי העור הפגומים (קמטים, קימטוטים, כתמים) ולקלף אותם. לרוב הריאקציות על גבי העור יהיו אגרסיביות ויגרמו לקילוף לא אחיד של העור ודיכוי חזק מדי של מלנין, מה שעלול לגרום להיפו פיגמנטציה.

קוסמטיקה טבעית

בקצה השני נמצאת הקוסמטיקה "הטבעית", המבוססת אך ורק על מוצרים טבעיים והיא לרוב רקיחה ביתית כזו או אחרת של תמציות ושמנים אתריים. הבעיה בגישה זו, היא שחוץ מלהריח טוב ולהיות נעימה, הקוסמטיקה הטבעית לרוב לא תצליח לחולל שינוי של ממש, פשוט כי היא לא חזקה דיה. אני תמיד אומרת למטופלות שלי ש – 100% טבעי זה אומר להזדקן. אין חוכמות.
בשתי קבוצות אלו, הטיפול לרוב יהיה שטחי, לא יחזיק מעמד ויגרום לנו לחוש תסכול פעם אחר פעם. לכן, הגיע הזמן שעולם הקוסמטיקה יזנח את המתודות הישנות והלא יעילות, ויצעד אל עבר הקוסמטיקה החכמה.

קוסמטיקה חכמה

מדובר בקוסמטיקה פורצת דרך, שבראש ובראשונה מכירה בסגולות הקיימות בחומרי הגלם שהטבע מציע לנו. יחד עם זאת, היא גם נשענת על מחקר מבוסס, טכנולוגיה ומדע. הגישה החכמה יודעת לשלב בין הקוסמטיקה הקלאסית לטבעית, ועל ידי כך היא גורמת לחומרי הגלם הטבעיים לחדור לעור באופן יעיל יותר, כך שהשינויים מוטמעים בו לאורך שנים. הסוד טמון באיזון מדויק: בד בבד עם חידוש תאים עייפים ופגומים בעור (הרס), הקוסמטיקה החכמה יודעת לעודד הזנה לסיבי העור החדשים בתהליך מעמיק ואפקטיבי (בניה).

המותג Lilly Kai נוצר מתוך אותו הכרח בקוסמטיקה חכמה. בעזרת פיתוחים חדישים בעולם המדע, כיום אנחנו יודעים לנצל בצורה המירבית ביותר את היתרונות הקיימים בחומרי גלם טבעיים. אפשר לומר, שפיצחנו את הטיפול הביתי האולטימטיבי לחידוש תדיר של התאים לצד שמירה על החיוניות הטבעית של העור. תוך זמן שימוש קצר בתכשירים, העור ירגיש חלק יותר, אחיד יותר ואף עמיד יותר בפני נזקי הזמן, למשך שנים רבות.

Very Berry Antioxidant Formula

קחו לדוגמה את ה – Very Berry, שהוא אחד מהמוצרים המובילים בסדרה של Lilly Kai.
מדובר בסרום שמורכב מאסאי, גוג'י ברי ואוכמניות. נכון מאוד, מפירות! טכנולוגית פטנט שפותחה במעבדות בשוויץ, מצליחה למצות את תאי הגזע מהפירות הללו, כך שתאי העור שלנו מזהים אותם כחומר גלם מזין וטבעי שמעודד את הרקמה להתחדש ולהיבנות באופן יעיל ובריא יותר. הפורמולה הייחודית של ה – Very Berry מעניקה לתאי העור בין היתר ריכוז גבוה של חומצה פרולית ופוספוליפידים אשר תורמים לעיבוי וחיזוק דפנות התא למראה עור צעיר ורענן.
זוהי קוסמטיקה חכמה – מיצוי הטבע על ידי המדע והטכנולוגיה וזה מה שעומד בבסיס המוצרים של Lilly Kai

מוזמנת להתחיל בשגרת הטיפוח שלך כבר היום!
נשמח להתאים לך מוצרים שיתאימו לעורך ולאורך החיים שלך בייעוץ אישי ללא תשלום

והכי כיף יהיה אם נפגש באופן אישי אצלנו בקליניקה

עופרי בס

רוצה להתייעץ?
לא בטוחה איזה תכשיר הכי מתאים לך?
עני על השאלון, שלחי לי תמונות ואשמח לעזור לך.