BU GU ZHI

עופרי בס תמונת פנים

רטינול – קוסמטיקה קלאסית

המחקר סביב ויטמין A החל כבר בתחילת המאה הקודמת, ולקראת מחציתהּ כבר הצליחו החוקרים לבודד אותו, וכיום הוא אף נחשב לתוסף הכרחי בארגון הבריאות העולמי. הרטינול הוא נגזרת של ויטמין A יחד עם חומצות רטינואידיות, שכבר בשנות ה-70 הוגדרו על ידי חוקרים כחומרים טבעיים בעלי פעילות ביולוגית דומה לזו של ויטמין A. לא בכדי, מחלות עור כמו אקנה, פסוריאזיס ואקזמה מטופלות כבר שנים בעזרתן של אותן חומצות, אשר מסייעות בעיבוי השכבה העליונה של העור, בחלוקה אחידה יותר של המלנין (הצבע החום בעור) ואף להיווצרות של קולגן חדש בשכבות העור העמוקות יותר. יחד עם היתרונות הרבים שקיימים ברטינול, בשנים האחרונות מחקרים רבים מזהירים ששימוש לא מבוקר בחומצות רטינואידיות, עלול לגרום לרגישות יתר של העור, קילוף ואף כוויות שטחיות בהיחשפות לשמש.

Bu Gu Zhi – קוסמטיקה טבעית

כבר מאות שנים שברפואה הסינית והאירובדית משתמשים בתמצית הבו גו זי מזרעי ופרחי הבקטיוכול. מדובר בסופר סטאר חדש שהולך לשנות את פני הקוסמטיקה הפעילה, ומחקרים רפואיים מצביעים על היכולת שלו לחדש תאים, על התכונות האנטי דלקתיות שבו, ועל היותו אנטי אוקסידנטי בעוצמה רבה. לפיכך הוא התחליף הטבעי לרטינול, ושניהם בעצם יודעים לחקות את היתרונות שבויטמין A. פיתוחים בעולם הדרמטולוגיה שמים זרקור על אותו צמח ורואים בו כתחליף הראוי לצורה הסינתטית של ויטמין A, שכאמור כל כך חשוב לנו ליצירת תהליכי הבראה ומניעה של הזדקנות העור.

Ninja Latte – שילוב פטנטי מנצח

אם נשען רק על קוסמטיקה קלאסית (רטינול) נסתכן בטיפול אינטנסיבי מידי, ואם נשען אך ורק על קוסמטיקה טבעית (בו גו זי) נגלה שהטיפול שטחי ויותר מניעתי, ולא יודע לטפל בנזקים הזמן והשמש שכבר מוטבעים על גבי עורנו. מתוך הבנה זו יצרנו במעבדות של Lilly Kai את סרום הלילה "נינג'ה לאטה". מדובר בסרום שכולו מבוסס על תמציות בו גו זי בשילוב עם רטינול מקופסל (עוד חידוש טכנולוגי) – פטנט של חברה ישראלית המצליח להפיק רטינול עם קפסולה סביב החומר הפעיל, מה שמבטיח ספיגה מלאה שלו בתאים מבלי לאבד מיתרונותיו. הנינג'ה לאטה הינו סרום אשר חובק בתוכו שני חומרים פעילים חזקים ויעילים (מעולמות הרפואה הסינית והקוסמטיקה המודרנית), אשר מביאים את הבשורה לאנטי אייג'ינג בתכשיר אחד מנצח. הזנה רציפה של עורנו באותם החומרים הפעילים הקיימים בנינג'ה לאטה מחדשת את התאים, ממצקת את עור הפנים והצוואר, מבהירה כתמי שמש ופיגמנטציה, מחליקה קמטים וקימטוטים, מעדנת נקבוביות ומעבה את העור לכדי מרקם אחיד וחלק.

הייחודיות שלנו בלילי קאי, היא בתכשירים שלנו אשר משלבים אלמנטים מעולם הרפואה הסינית הטבעית – ידע קדום הכולל בתוכו שימוש בצמחים סיניים כמתודה מניעתית של קוסמטיקה טבעית, יחד עם אלמנטים מעולם הרפואה המערבית באמצעות חומרים פעילים המהונדסים בטכנולוגיה מתקדמת.

מוזמנת להתחיל בשגרת הטיפוח שלך כבר היום!
נשמח להתאים לך מוצרים שיתאימו לעורך ולאורך החיים שלך בייעוץ אישי ללא תשלום

והכי כיף יהיה אם נפגש באופן אישי אצלנו בקליניקה

עופרי בס

רוצה להתייעץ?
לא בטוחה איזה תכשיר הכי מתאים לך?
עני על השאלון, שלחי לי תמונות ואשמח לעזור לך.